internet bank
GalvenāPar BankuVakances

Vakances

Bankas IT projektu vadītājs

(Informācijas tehnoloģiju attīstības departaments)

Prasības

  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā;
  • izpratne par vispārējo IT projektu dzīves ciklu, biznesa procesu
    modelēšanu, IS un tehnoloģiju ieviešanas procesiem;
  • vismaz 3 gadu praktiska pieredze projektu vadībā, vēlams bankā;
  • zināšanas bankas pakalpojumu un produktu pārvaldības jomā;
  • analītiskās spējas, augsta atbildības sajūta un precizitāte amata pienākumu izpildē;
  • spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un prasme strādāt komandā;
  • vēlme ātri mācīties un praktiski pielietot iegūtās zināšanas un iemaņas;
  • teicamas latviešu un krievu valodas un labas tehniskās angļu valodas zināšanas.

Darba pienākumi

  • IS un tehnoloģisko risinājumu projektu izstrāde, vadība un ieviešana, plānu un dokumentācijas izveide;
  • projekta realizācijas komandas izveide un iekšējo resursu vadība;
  • IT sistēmu analīze, projektēšana, arhitektūras veidošana un dalība izstrādes procesā;
  • IT speciālistu un programmētāju komandas darba procesa vadība un atbalsta sniegšana;
  • sadarbība ar IT risinājumu izstrādes partneriem;
  • dokumentācijas izstrāde un uzturēšana;
  • projekta tehnisko un biznesa aspektu analīze, optimālu lēmumu pieņemšana;

Piedāvājam:

  • konkurētspējīgu, stabilu atalgojumu;
  • sociālās garantijas;
  • interesantu, atbildīgu darbu;
  • mācību un profesionālās izaugsmes iespējas.

CV un pieteikuma vēstules ar norādi "Bankas IT projektu vadītājs-a" sūtīt līdz  2017.g. 30.aprīlim uz adresi Elizabetes iela 57, Rīga, LV-1772  vai e-pastu: personal@mtbank.eu. Par konkursa rezultātiem informējam tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus.

Informācija
AS "Meridian Trade Bank" Galvenais ofiss
Elizabetes iela 57, Rīga, LV-1772, Latvija
Tālr.: +371 67019393
E-pasts: info@mtbank.eu
Skype: mtb_info
meklēšana
Valūtu kursi
2017. g. 28. martā

 Pērkam*Pārdodam*ECB
USD1.09721.07531.0889
GBP0.88690.84350.8640
RUB64.480058.890061.8655
*Ārvalstu valūtas vienību skaits par 1 EUR

Meridian TradeUnistream_lvContactBaltikums