internet bank
GalvenāPar BankuVakancesJurists (-e) Juridiskā nodrošinājuma departamenta Atbilstības kontroles daļā

Jurists (-e) Juridiskā nodrošinājuma departamenta Atbilstības kontroles daļā

Prasības:

  • augstākā juridiskā izglītība;
  • vismaz 1 gada darba pieredze jurista amatā;
  • spēja argumentēt un aizstāvēt savu viedokli;
  • labas analītiskās spējas un komunikācijas prasmes;
  • atbildības sajūta un precizitāte;
  • teicamas iemaņas darbā ar datoru;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas, labas krievu un angļu valodas zināšanas.

Darba pienākumi:

  • pārzināt banku darbību reglamentējošos normatīvos aktus. Sekmēt Bankas iekšējo normatīvo dokumentu izstrādāšanu/aktualizēšanu saskaņā ar normatīvo aktu un standartu prasībām;
  • analizēt Bankas politiku, procedūru un citu normatīvu atbilstības risku un juridisko risku, sagatavot risku novērtējumu slēdzienus;
  • sagatavot pārskatus par izmaiņām ārējos normatīvajos aktos un sniegt novērtējumu par iespējamo un nākotnē sagaidāmo būtiskāko izmaiņu bankas darbību ietekmējošajā normatīvajā regulējumā ietekmi uz bankas darbību.

Piedāvājam darbu uz noteiktu laiku:

  • stabilu atalgojumu;
  • sociālās garantijas;
  • interesantu, atbildīgu darbu draudzīgā kolektīvā.

Darba laiks: pilna slodze

Darba vieta: Rīga

CV un pieteikuma vēstules „Jurists/-e ” sūtīt līdz 2016.gada 20.septembrim uz e-pastu: info@mtbank.eu

Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.

Informācija
AS "Meridian Trade Bank" Galvenais ofiss
Elizabetes iela 57, Rīga
LV-1772, Latvija
Tālr.: +371 67019393
Fakss: +371 67019149
E-pasts: info@mtbank.eu
Skype: mtb_info
meklēšana
Valūtu kursi
2017. g. 24. janvārī

 Pērkam*Pārdodam*ECB
USD1.08501.06321.0715
GBP0.88200.83850.8615
RUB66.620060.870063.7875
*Ārvalstu valūtas vienību skaits par 1 EUR

Meridian TradeUnistream_lvContactBaltikums