internet bank
GalvenāPar BankuVakancesJurists (-e) Finanšu monitoringa dienestā

Jurists (-e) Finanšu monitoringa dienestā

Prasības:

  • augstākā juridiskā izglītība;
  • vismaz 1 gada darba pieredze jurista amatā;
  • spēja argumentēt un aizstāvēt savu viedokli;
  • labas analītiskās spējas un komunikācijas prasmes;
  • atbildības sajūta un precizitāte;
  • teicamas iemaņas darbā ar datoru;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas, labas krievu un angļu valodas zināšanas.

Darba pienākumi:

  • Klientu juridiskās lietas atbilstības pārbaude Latvijas Republikas un bankas normatīvo aktu prasībām;
  • jaunu Klientu juridisko dokumentu apstiprināšana;
  • Klienta identifikācijai iesniegto juridisko dokumentu atbilstības pārbaude pirms sadarbības uzsākšanas un to pārbaudes rezultātu apstiprināšana;
  • konsultatīvas palīdzības sniegšana Bankas darbiniekiem ar NILLTFN saistītos juridiskos jautājumos.

Piedāvājam darbu uz noteiktu laiku:

  • stabilu atalgojumu;
  • sociālās garantijas;
  • interesantu, atbildīgu darbu draudzīgā kolektīvā.

Darba laiks: pilna slodze

Darba vieta: Rīga

CV un pieteikuma vēstules „Jurists/-e ” sūtīt līdz 2016.gada 20.septembrim uz e-pastu: info@mtbank.eu

Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.

Informācija
AS "Meridian Trade Bank" Galvenais ofiss
Elizabetes iela 57, Rīga, LV-1772, Latvija
Tālr.: +371 67019393
E-pasts: info@mtbank.eu
Skype: mtb_info
meklēšana
Valūtu kursi
2017. g. 25. februārī

 Pērkam*Pārdodam*ECB
USD1.06971.04811.0609
GBP0.86370.82100.8450
RUB63.900058.290061.6435
*Ārvalstu valūtas vienību skaits par 1 EUR

Meridian TradeUnistream_lvContactBaltikums